CY GRUP

22 YILLIK YOLCULUK

CY Grup, 1999’dan günümüze, 22 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca Türkiye’nin ticaretinden küreselleşmesine kadar pek çok atılımında sorumluluk alarak sektörün öncülerinden oldu.

CY Grup, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Medya, Prodüksiyon, Bilişim ve Bilgi Güvenliği, Oyun yazılımları, Savunma Sanayii, Tarım teknolojileri, Enerji Üretim Tesisleri, Gıda Endüstrisi ve Satışı, Tarım ve Hayvancılık, Seracılık Faaliyetleri, Turizm ve Otelcilik, İnşaat – Gayrimenkul, ihracat ve ithalat, Sağlık ve Medikal alanlarında faaliyet gösteren iştirakler 2020 yılı son çeyreğinde CY Grup çatısı altında toplanmışlardır.

CY Grup şirketleri faaliyetlerini İstanbul, Ankara, Eskişehir, Balıkesir, Bolu, Sapanca (Sakarya), Antalya, İzmir olarak genişletmiş 2020 yılında Güney Afrika’da DefAF ve Gine’de Cy Grup Guinee SARLU şirketleri kurularak Afrika pazarına da giriş yapılmıştır.

Sektör

12 +

Çalışan

500 +

Müşteri

1000 +

CY GRUP

Yükselen Türkiye’nin Can Yoldaşı

Kurucumuzdan

Hedef politikamız ulusal anlamda üreten olmak; bunun yanında ülkemizdeki üreticilerin de uluslararası piyasada var olmasını sağlamak amacıyla köprü görevi üstlenmektir.

Halit Arabacı
President, CY Grup of Companies

DEĞERLERİMİZ

CY GRUP olarak dünyanın farklı coğrafyalarına yayılmış 21 ülkede, milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz