CY GRUP

Türkiye ile Global Pazarlar arasında bir köprü görevi görmekteyiz

CY GRUP, ticatet (ithalat, ihracat),emlak, eğitim, turizm ve sağlık turizmi konularında Türkiye ve global pazarlar arasında bir köprü görevi görmektedir.

CY GRUP merkezimiz İstanbul’da ve küresel noktalarımızda çözüm ortaklarımız bulunmakta. Ticaret (ithalat, ihracat), emlak, eğitim danışmanlığı, turizm ve sağlık konusunda her türlü ihtiyacınızı gideriyor, tüm taleplerinizi dinliyoruz ve size özel titizlikle hazırlanmış çözüm planınızı hazırlıyoruz.

Global pazarlarda köprü vazifesi görerek, küresel ticaret noktalarına girişinizi sağlıyoruz. İş ve strateji geliştirmede uzmanlığımız, problem çözme metotlarımız ve yönetim becerilerimizle size destek oluyoruz. İhtiyaçlarınızı dinliyoruz. Sizin için neyin en iyi olduğuna dair istişarelerde bulunup, bu hedefe yönelik bir plan oluşturuyoruz. Sadece sizin için hazırlanmış, size özel hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bizimle stratejik ortak kurmanın avantajlarından faydalanmak sizi sektörünüzde ayrıcalıklı kılacaktır. Size en doğru hizmeti sunmak için geniş ağımızı ve profesyonel uzmanlığımızı kullanıyoruz. 

Global pazarlarda boy göstermek ve bu pazarlarda konforla hareket etmek istiyorsanız, size sunacağımız danışmanlık hizmetlerimizden vazgeçemeyeceksiniz! Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuzla, dinamik ve deneyimli global ekibimizle sizi dinlemeye hazırız!

"Hedef politikamız ulusal anlamda üreten olmak; bunun yanında ülkemizdeki üreticilerin de uluslararası piyasada var olmasını sağlamak amacıyla köprü görevi üstlenmektir."

Halit ARABACI

President, CY Grup of Companies

HİZMETLERİMİZ

Ticaret
Emlak
Eğitim
Turizm
Sağlık